Продавам Pentax K-3 со обективи

Модератор: Модератор

Правила на форума
Правила на секция Базар

Продавам Pentax K-3 со обективи

UNREAD_POSTот GixxerMKD на 27 Ное 2017, 00:41

Продавам:
Pentax K-3

Цена:
1300 евра

Описание:
Продавам комплет Пентакс К-3 со сите обективи, светкавец и WiFi кард:

Включва:
Kit lens (18-55)
SMC Pentax-DA 50mm F1.8
Tamron 70-200mm f/2.8 Di LD (IF) Macro
Pentax AF-200FG flash
Eye-Fi Mobi Pro 16GB WiFi

Състояние:
Целата опрема е во одлична состојба, се е функционално, може да се провери и види

Къде се намира:
Скопје, Македонија

Куриерски услуги:
Може да се види на 11-ти декември во Софија

До къде пращам:
/

Допълнителна информация:
Мога да испрата снимки ако има интересение

За контакт:
baze@motori.com.mk

Снимки:
GixxerMKD
Аватар
GixxerMKD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Ное 2015, 14:39
Местоположение: Скопје, Македонија
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Благоја Мартиновски


Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

Продавам Pentax K-3 со обективи

UNREAD_POSTот GixxerMKD на 28 Ное 2017, 23:54

Нова цена, 1200 евра.
Аватар
GixxerMKD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Ное 2015, 14:39
Местоположение: Скопје, Македонија
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Благоја Мартиновски

Продавам Pentax K-3 со обективи

UNREAD_POSTот GixxerMKD на 17 Яну 2018, 21:12

Нова цена: 1000 евра, во недела сум во Софија со апаратот, ако има некој заинтересиран нека пише.
Аватар
GixxerMKD
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Ное 2015, 14:39
Местоположение: Скопје, Македонија
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Благоја Мартиновски  • Подобни теми
    Отговори
    Видяно
    Автор

Назад към Продавам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта