Седмичен конкурс №...: "е tutto finito"

Модератор: Модератор

UNREAD_POSTот ombre на 11 Авг 2017, 20:18

Всъщност,шалтера няма да го дръпнат,ама това е друга тема...:)Иначе за коментари под снимки,без значение дали е градивна критика,съвет или нещо друго,всеки може да го направи,веднага щом се качи някоя снимка,макар и рядко да се случва това.Въпроса е ,защо никой не го прави.Даже и да се даде погрешно мнение,все ще се намери някой който да помогне и на другия,и ей така веригата ще се навърже и ще се получава някаква дискусия.Ако се коментира само нова техника от Рико,то почти няма какво да се каже,поне тук.

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот Yaki на 11 Авг 2017, 21:36

Напълно съм съгласен с мнението на ombre. Лично за мен коментарите на снимките са едно от най-полезните неща в този форум и е тъжно, че рядко се случват.

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Име: Яким

UNREAD_POSTот 5-rakiev на 12 Авг 2017, 06:06

Добре де, нещата не са розовки за Pentax и форума.
Но не ми харесва минорното настроение.
Предлагам следното:
-Да се отвори нова тема (че тази не е в подходящия раздел)
-Всеки желаещ да даде идеи за това, как вижда бъдещето на форума. Ама не от типа "хубав беше, но ме мързи да пиша/снимам и да му теглим чертата".
-Да обобщим мненията.
-Да си направим едно пленерче септември/октомври. И да дискутираме на живо.
-Ако има положителна идея за бъдещето ... да я реализираме, ако не ... "е tutto finito".

Честно казано и аз не снимам само с Pentax. Поддържам си и канонска сапунерка за случаите, когато не ми се влачи огледалката.
Аватар
5-rakiev
Loyal Member

Име: Петър

UNREAD_POSTот ombre на 12 Авг 2017, 15:28

5ракиев,все хубави идеи даваш,ама те все са свързани с хора,а в това е проблемацията,че ги няма.Ако всеки един се съгласи на пленер,в което съм абсолютно сигурен,че няма как да се случи,пак ще дойдат 3-4 човека,които и сега влизат и то ако им се пътува,че са пръснати из БГ.Един пленер е сързан с голяма организация,анкета кои могат да дойдат,резервации и т.н,нещо което тук в това положение е абсурдно да се случи.Само за сравнение,имаше предложение преди нова година да се пие по бира,еми само с предложението си остана.Прави сметка за по една бира в някое кафе и пак не стана.Само за сравнение в алфата през няма и месец сбирки се правят,говорят си хората,общуват,не се мразят и всеки гледа да помогне на другия,даже се носят и марки от други производители.Това ако на пентакс сбирка занеса сони ще ме линчуват... :ha-ha: :ha-ha: :ha-ha: :ha-ha: :ha-ha:
За едно си прав,темата не е в правилния раздел,ама конкурса вече го няма ,та е все едно къде ще се пише.
До Боби,човече,влез поне за една минутка в този форум,все пак е твой и виж на какво прилича.

Аватар
ombre
Loyal Member

Име: Симеон Петров
Симеон Петров

UNREAD_POSTот dinio84 на 12 Авг 2017, 23:24

Някои са пръснати из България, а други по света - аз съм в Англия. Иначе ако се отвори тема, бих се включил до колкото мога с някое предложение, идея, виждане... А за пленер няма как да обещая нищо. Много бих се радвал да се запознаем на живо - от вас се познаваме само с ombre :beer:

Аватар
dinio84
Loyal Member

Име: Динко Господинов

UNREAD_POSTот 5-rakiev на 13 Авг 2017, 00:09

Предлагам да пренесем дискусията в специално отворена за целта тема
http://pentaxfanclub.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=6135
Аватар
5-rakiev