Проблем с ebay

Основи на Фотографията, Режими на снимане, Осветление

Модератор: Модератор

Проблем с ebay

UNREAD_POSTот dinio84 на 22 Юли 2017, 00:04

Здравейте, преди няколко дни спечелих търг за една Сигма 70-300 в ebay. В описанието пишеш, че има гъбички в начален стадий на челната леща. Четох тук-там и сметнах че ако цената не е висока мога да пробвам да го почистя. Та спечелих търга... и обективът пристигна. Оказа се, че гъбичките не са в начален стадий, а в в доста напреднал и не са само по челната леща, а има и по вътрешните. Писах на продавача да ми върне парите и се почна едно увъртане... с две думи - не ще :x Имам ли право да претендирам за връщане при това неточно описание и как да постъпя?

Аватар
dinio84
Loyal Member

Снимки: 0
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Динко Господинов

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

Проблем с ebay

UNREAD_POSTот deso на 22 Юли 2017, 00:22

Да, имаш пълно право да си искаш парите.Ако си платил с PayPal връщането им е сигурно.С банков превод е съмнително, но си длъжен да пробваш.И в двата слуяая отваряш казус(случай), описваш си притенцийте и следваш стрикно условията на Ebay/PayPal , който получаваш на пощата.

deso
Loyal Member

Снимки: 13
Име: deso

Проблем с ebay

UNREAD_POSTот dinio84 на 23 Юли 2017, 21:54

Принципно винаги си плащам с peypal,както и сега. Все пак нама да се стигне отваряне на case. При заплахата, че ще го направя, продавачът "клекна" и реши да ми върне парите. :yahoo:
Благодаря на колегата deso за бързия отговор :beer:

Аватар
dinio84
Loyal Member

Снимки: 0
Име: Динко Господинов

Назад към ОБЩИ ДИСКУСИИ