Седмичен конкурс №388 Превозни средства

Модератор: Модератор

UNREAD_POSTот dragovarvar на 06 Май 2017, 23:16

Да определено е късно и можеше да спечелиш конкурса, снимката много радва.

Аватар
dragovarvar
Loyal Member

Рейтинг: 0 (0%)

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот Yaki на 07 Май 2017, 10:35

Определено съм изненадан. Благодаря.
Имаше много хубави снимки.
След малко обявявам новата тема, а междувременно ще съм благодарен за коментар по снимките.
Винаги откривам по нещо полезно за себе си в тези коментари.

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Име: Яким

UNREAD_POSTот dragovarvar на 07 Май 2017, 14:04

Така, да си кажа кое защо.
1, снимката на ombre , мерцедеса, ако можеше малко по светла да е самата снимка и имаше съвсем лек HDR ефект, щеше да ме грабне много, жалко че си изтри снимките.

2, снимката на sir_Ivanhoe , МНОГО яка снимка, но повече я оприличавам на сватбена фотография, ако ги нямаше младоженците 100% победител.

3, снимката на dinio84. Ефекта е много як и знам че не винаги става от първия път, но ако беше опитал от нивото на пътя ефекта щеше да е по брутален. От всичките ти снимки тази с ветрохода беше много яката работа.

4, Защо Yaki спечели с тази снимка? Когато качи снимката ми се до пътува, до пътешества ми се. Снимката изразява едно такова чувство, освен това, посрещане на пътешествениците от човека с колелото. Не е важно каква снимка сте направили , а какво ви кара да чувствате когато я видите. А критиката ми е към небето, малко трябва да се затъмни за да се покажат и облаците, с един CPL филтър щеше да се получи чудесно, този надпис в небето ... е не му е там мястото.

5, снимката на 5-rakiev. Трабанта от Дървения град на Емир Кустурица, голяма атракция е там. Тази кола просто за мен няма детайлност картон с фарове и мигачи, липсва ми детайлност в тази кола и проблема не е във фотографа а в инжинера. Там има една Волга и една Шкода 100МБ по са красиви.

6, снимката на petronix, На зила защо му сряза багажника отгоре и така като му е срязана каросерията... не знам нещо ми куца в снимката , за тези камиони само хубаво или нищо.

7. Снимката на dsmt , тази трева нещо много прегоряла ми седи и тези ореоли по краищата от филтър предполагам. Липсва малко зум или кроп на снимката за да се покажат по добре Москвича, Ладата( може и полски Фиат да е не мога да го различа )

8. Ако dreamer бе качил снимката по рано щеше да е фаворита.

Така видях аз вашите снимки, като аматьор. Надявам се поне малко да сме се забавлявали въпреки скандала. Много се радвам все пак че имаше участие повече от 2-3 човека. Конкурса е приключил но ако някой има снимки по темата може да продължава да си качва а ние ще ги гледаме и обсъждаме.

Аватар
dragovarvar
Loyal Member

UNREAD_POSTот deso на 07 Май 2017, 20:52

" Конкурса е приключил но ако някой има снимки по темата може да продължава да си качва а ние ще ги гледаме и обсъждаме."
Можеш да пуснеш темата като постоянна, определено има интерес към нея.

deso
Loyal Member

Снимки: 13
Име: deso

UNREAD_POSTот Yaki на 07 Май 2017, 21:29

deso написа:" Конкурса е приключил но ако някой има снимки по темата може да продължава да си качва а ние ще ги гледаме и обсъждаме."
Можеш да пуснеш темата като постоянна, определено има интерес към нея.

Подкрепям предложението.
Благодаря и за бележките Драго. Хубава тема стана :beer:

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Име: Яким

Предишна

Назад към СЕДМИЧНИ КОНКУРСИ