Pentax спонсорира Red Bull Linecatcher

Модератор: Модератор

UNREAD_POSTот bobbyfuego на 09 Яну 2013, 19:36

Това е третото събитие последната година, което PENTAX спонсорира, за което съм чул. Хубаво е, че напоследък се случват по-често неща промотиращи марката :OK:

image001.jpg
image001.jpg (47.5 KIB) Прегледано 725 пъти

PENTAX, THE OUTDOOR PHOTOGRAPHY

From the 12th to 19th of January 2013, the best Backcountry skiing event, will take place in Les Arcs (French Alps) : the Red Bull Linecatcher !

The Red Bull Linecatcher is a ski event which gathers 20 of the world best Freestyle Backcountry Skiers, to be in competition on a slope of natural high mountain, and to be rated by a jury, during 3 successive "runs".

Red Bull is one of the most impressive brand in extreme sports and they naturally thought of PENTAX to be a partner of the event.

With a range of weather resistant products, among which the best fully waterproof cameras on the market, and a strong bend towards extreme sports, PENTAX is the camera brand to partner with great outdoor events! What defines us the most, is our passion: we have a passion for photography and we are passionate about the products we make.

For nearly a hundred years, our passion has been a driving force in the photography industry, and our commitment has led us to innovate on a consistent basis, year after year.

Passion, and a thirst for pushing the limits are the qualities at the core of our brand identity, which makes us very similar to champions who push their own limits to establish records.

Being a partner of the the Red Bull Linecatcher shows once again that PENTAX is the outdoor brand in the photography industry.
_

Аватар
bobbyfuego
Site Admin

Снимки: 24
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Боян Тепавичаров

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот bobbyfuego на 29 Яну 2013, 14:17

Ето резултата:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PZQtRYmnZmE[/youtube]
_

Аватар
bobbyfuego
Site Admin

Снимки: 24
Име: Боян Тепавичаров

UNREAD_POSTот nicko на 29 Яну 2013, 15:35

Супер :beer:
Изображение
Изображение
Изображение
http://thephotoroom.net/

Аватар
nicko
Loyal Member

Снимки: 5
Име: Николай Димитров

UNREAD_POSTот ivar на 29 Яну 2013, 18:09

За хубаво - хубаво е, че Пентакс се събужда за рекламни кампании, но да не се чудим що има поскъпване на техниката. Масрафа се плаща от нас. ;)
Аватар
ivar
Loyal Member

Снимки: 45
Име: Иван Д. Иванов

UNREAD_POSTот eOn на 29 Яну 2013, 21:24

ivar написа:За хубаво - хубаво е, че Пентакс се събужда за рекламни кампании, но да не се чудим що има поскъпване на техниката. Масрафа се плаща от нас. ;)

Ц, ц, ц...
Любопитно ми е на вратата ли ти почукаха и колко точно пари им даде?
Щото на мен никой не ми звънна да ми каже:"Виж ся пич, ти нали снимаш с пентакс, дай ся едни 2к лева че едни пичове много искат да се хлъзгат по баирите, нали си фен!"
Чудя се какви точно цени ще ни се харесат, чудя се още дали наистина от рико и пентакс не трябва да пускат официално допитване преди да решат да правят нещо?
Чудя се дали и другите фирми които си популяризират продуктите чрез спонсорство дали и те не са толкова алчни и лоши като рико и пентакс?
А и ми е интересно какво точно да направят което да не струва пари и да популяризира марката, ако има таква гениална идея не мисля че ще откажат да я ползват.
Аз също не мога да си позволя много неща но и усъзнавам че стандарта на живот тук е далеч от този в белите държави.
И за това едва ли може да виним някой производител...
Мисля че това е правилната посока и те го усъзнават, до преди 2-3 години някой чуваше ли за реклами на пентакс?
Една марка за да се познава на пазара и за да не е в категорията "абе тия съм ги чувал ама к'ви бяха!?" трябва да се показва по някакъв начин и ето това е начина в световен мащаб, дай Боже и тук!
Ние също имаме достатъчно таланти които няма да откажат едно рамо. :beer:
Изображение

Аватар
eOn
Loyal Member

Рейтинг: 1 (100%)
Име: Павката :)

UNREAD_POSTот MbS на 29 Яну 2013, 22:11

ivar написа:За хубаво - хубаво е, че Пентакс се събужда за рекламни кампании, но да не се чудим що има поскъпване на техниката. Масрафа се плаща от нас. ;)

Хехе... ами те Пентакс да не са благотворителна фондация, или агенция към японското социално министерство :hihi: И те са гадни капиталисти... рекламират, продават, спонсорират, печелят, произвеждат, продават... и т.н.
А видеото е супеееер :clap:
Изображение

Аватар
MbS
Loyal Member

Снимки: 8

• Подобни теми
    Отговори
    Видяно
    Автор

Назад към Официални Новини от Пентакс