питане за батерия

Светкавици, Преходници, Телеконвертори...

Модератор: Модератор

питане за батерия

UNREAD_POSTот bigblondewolf на 07 Дек 2012, 15:58

zenon написа:

Офф Топик: покажи
bigblondewolf, за човек с толкова ЛТД обективи, е леко странно да говориш за максималистите по този начин :D

кефят ме кви са лекички кво толкова :D
АНАРХИЯ!

Аватар
bigblondewolf
Loyal Member

Снимки: 8
Рейтинг: 1 (100%)
Име: Манчев

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

питане за батерия

UNREAD_POSTот ombre на 09 Дек 2012, 13:28

Да се включа и аз,ползвам зарядното което Ники е посочил/не успявам да копирам адреса тук-дава ми някаква грешка/само че тов от 60 лв с черните батерии,мога да кажа че съм свръх доволен, разликата м/у двете е че това което аз купих е с по голям капацитет на батриййте поне така ми каза човекът,понеже това от 45 лв. го нямаше в наличност и аз взех по новия модел ,ако може някой да копира линка за да може Boki да го види и реши,дано съм бил полезен.Успех :heavy:

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

питане за батерия

UNREAD_POSTот mike2 на 11 Дек 2012, 11:04

Аз също съм с 2 ръце за Eneloop. Ползвам 3 комплекта с такова зарядно:
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=21&product=6117&show=additional

Понякога стоят с месеци без да ги ползвам и после имат достатъчно заряд. След като се изхабят в апарата, ги слагам в светкавицата и прави поне още 100 светкания. Преди бях с К-Х, сега ги ползвам само за светкавицата и ги зареждам определено на няколко месеца.
Изображение

Продавам: Pentax Q + Светкавица AF-360FGZ

mike2
Loyal Member

Снимки: 8
Име: Мишо

питане за батерия

UNREAD_POSTот boki_65 на 11 Дек 2012, 15:09

обещах да споделя впечатление.най-напред да припомня питането ми,което беше дали ли-йон батериите от1100(1300) са по-издръжливи от аналога им като А часа при другите,,не ли-йон батерии, и дали някой не е ползвал посочените ли-йон-ки? та така-разбрах,че енелуупките са страхотни(не споря),че издържат доста(не споря)и са поносими като цена. аз понеже като ми влезе нещо в главата и не ми дава мира посетих офиса на фирмата от втория линк и си взех две CR-3v ли-йон батерии със зарядно за по 30лв едната.вече втори ден ги ръчкам с апарата и общо взето се събира над 10ч работа за 3 сеанса(по 3 часа без прекъсване,като през тези 3 часа снимам,гледам снимките,менюто,пак снимки...)още стои 1/3 от заводския заряд.ще продължавам да пробвам и да докладвам.за сега-10/10.
boki_65

Снимки: 6

питане за батерия

UNREAD_POSTот nicko на 11 Дек 2012, 23:15

т.е. колко общо е цената със зарядното?
Изображение
Изображение
Изображение
http://thephotoroom.net/

Аватар
nicko
Loyal Member

Снимки: 5
Име: Николай Димитров

питане за батерия

UNREAD_POSTот boki_65 на 12 Дек 2012, 08:41

батерия със зарядното к-т-30лв.аз взех два к-та и чак тогава попитах дали имат само батерии? и-да,имаме.....
хубаво е човек да пита,разпитва.понеже съм от пловдив най-напред направих запитване чрез @,но ако отсрещния е малко разсеян ще пропусни нещо съществено и после ще те е яд.в сайта на фирмата в контакти има градовете,където фирмата има офиси-с телефони и т.н.най-добре е прозвъняване ,а не писмо.аз като влезнах в офиса ми се замая главата от батерии,зарядни,устройства...сега имам две зарядни и хубавото е,че имат адаптер за запалката на колата.дано излезнат качествени-все още не съм ги зареждал,но на първо четене ги бива-ако ли са китайски,но то какво не е китайско.аз даже взех да се заглеждам и в жената-все ориз готви та незнам...поздрави.
boki_65

Снимки: 6

питане за батерия

UNREAD_POSTот nicko на 12 Дек 2012, 23:57

За 60лв общо - оферта е. Дано излезнат читави и безпроблемни :beer:
Изображение
Изображение
Изображение
http://thephotoroom.net/

Аватар
nicko