Ще продължат ли коледните намаления в магазина и през Януари

Въпроси, препоръки, мнения и отзиви за магазина

UNREAD_POSTот dreamer на 16 Яну 2012, 23:53

Изображение
Аватар
dreamer
One Man Army

Снимки: 0
Рейтинг: 5 (100%)

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот puzzle111 на 17 Яну 2012, 11:32

Ето едно предложение:
http://www.pentaxforums.com/forums/photographic-equipment-sale/170510-sale-da-55mm.html

В цената е включена доставка, няма мита, ддс-та и тем подобни. Човека е коректен - преди седмица си взех от него обективче, пристигна за 5-6 работни дни, много прилежно опаковано и напълно отговарящо на описанието!
Същият човек продава и ФА*28-70 - малко е очукан, но са само козметични проблеми!

Мнението ми е, че ако си решил да си вадиш прехраната с тази марка, ще ти е малко трудничко ако ползваш обективи различни от "Стар" или "Лимитед"!
За жалост липсата на обективи в наличност на склад е доста отблъскваща за професионалистите, които искат да работят с Пентакс! Липсват и всякакви дребни аксесоари, произвеждани от други производители - те просто не считат за нужно да правят неща за Пентакс... Не съм професионалист и най-вероятно никога няма да бъда, но се разтършувах из мрежата за разни неща от чисто любопитство...
О, да! Няма и евтина 50-ка - както стана ясно тук преди време - въпреки, че моето мнение относно "евтината 50-ка", която се визираше е, че оптически, това е просто "евтина 50-ка"...
Както и да е, много офтопик се събра!
В крайна сметка си се насочил добре - с решението за продажба - след като няма да се чувстваш комфортно работейки с Пентакс... стискам палци да се продадат нещата на минимална загуба!!!

Успех и винаги на фокус!
Разпродавам си част от техниката! Какво, можете да видите на ...
http://pentaxfanclub.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=5763

puzzle111
Loyal Member

Снимки: 3
Рейтинг: 7 (100%)

UNREAD_POSTот MbS на 17 Яну 2012, 12:06

Първо, добре дошъл във форума! После, успех с продажбата/покупката или каквото там стане!
Ако живееш в малък град - където няма специализиран фотографски магазин - свикваш да гледаш на мрежата като директен пазар. За мен е все едно дали ще получа обектив от Лондон или от София. Така и така няма начин да го пипна в кварталната техно/бакалия. Купувал съм (и съм връщал) обективи - без да ставам от компютъра - и от Австралия, и от Щатите, и от Гърция, и от Китай, и от Германия, и от Англия, и от Полша, и от Португалия, и от Белгия, и от къде ли още не... и през ум даже не ми е минавало да ходя някъде по магазини да ги търся да ги пипам и т.н. Ако знаеш какво искаш от марката и кой обектив какво точно може да ти даде няма начин да няма начин.
Изображение

Аватар
MbS
Loyal Member

Снимки: 8
Рейтинг: 0 (0%)

UNREAD_POSTот Боби на 17 Яну 2012, 13:37

Добре дошъл и от мен.
Не знам къде си проверявал за 35. В момента ние проверяваме за наличност (без значение дали ще го взимаш или не). В момента има налични - 77 и 31.
Ако имаш възможност да дойдеш утре на срещата в ZoomBox от 18ч - ще можеш да пробваш и 77/1.8 и 40/2.8. И двата вършат перфектна работа в студио. А и не само.

Поздрави
Боби

Аватар
Боби
Site Admin

Снимки: 71
Име: Благой Димитров

UNREAD_POSTот Боби на 17 Яну 2012, 19:05

Да се допълня и напълня - има налични 77/1.8, 31/1.8, 40/2.8, 43/1.9, 35/2.4, 50-135/2.8, 16-50/2.8, 100/2.8 WR макро ...
35мм Макро може да се поръча и ако поръчката се направи сега ще дойде на старата цена (820лв).

Това е от мен.

Аватар
Боби
Site Admin

Снимки: 71
Име: Благой Димитров

UNREAD_POSTот spa на 17 Яну 2012, 20:02

Боби написа:...31/1.9...

...не пускай слухове.. ей...

spa