Нови цени на PENTAXите от 20 януари

Въпроси, препоръки, мнения и отзиви за магазина

UNREAD_POSTот xmanx на 19 Яну 2013, 09:52

Всеки търси най-изгодните условия при покупка, и аз не правя изключение. Както повечето потребители, и аз се информирам за цените в чужбина. Членовете нa Pentaxfanclub в България по празниците имаха възможност да купуват при най-добрите ценови и гаранционни условия за повече от няколко артикула за един относително дълъг интервал от време. Аз се възползвах, както са го направили и много други от нас.
Учудващото за мен в случая е, че най-много "плачат" и недоволни са тези хора, които не възнамеряват да купуват дори при такава възможност!? Сега се бият в гърдите колко са огорчени, и как за в бъдеще ще правят така и няма да са клиенти! Всеки трезво мислещ с елементарни познания по икономика, без усилия може да съпостави продажбите на обетования пазар в САЩ, с тези на мижавия в България. Мога само да предполагам, какви финансови усилия се положени от ВипТрейдинг, за да има такива цени във магазина на нашия фенклуб.
Кой купил - купил, кой ревал - пак ще реве!
Аз, благодаря! И на всички пожелавам хубав уикенд! :)
Последна промяна xmanx на 19 Яну 2013, 10:59, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
xmanx

Рейтинг: 0 (0%)

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот ombre на 19 Яну 2013, 10:22

Подкрепям мнението ти xman,ние очакваме като е криза и да купуваме разни неща за по 200 лв,ама няма как да стане,евала че си се възползвал,аз ако реша да купя такъв няма да мрънкам че ще дам 100-200 лв,именно понеже никой не ме спрял да се възползвам от намалението,а и това увеличение ще е мижаво,доста се дискутира по темата,което е ненужно -не определяме цените ние ,и всеки решава сам дали да си купи по скъп или по евтин апарат :beer:

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

UNREAD_POSTот ludiakolio на 27 Яну 2013, 13:59

Новите цени са неоправдано високи за мен.К5 е добра машинка и съм се замислил за покупка,но поради факта че не са изкарали нови модели камери за да имат алтернатива хората,да се вдигат цените-не съм съгласен.Споделям мнение,нито плача,нито се бия в гърдите.

ludiakolio
Loyal Member

Име: Николай

UNREAD_POSTот bobbyfuego на 28 Яну 2013, 19:30

Е добре де, цените са по-ниски, от колкото бяха преди Коледа. Не може да е Коледа през цялата година. Например К-30 боди беше 1349, в края на ноември слезе на 1199, а сега е 1249.
_

Аватар
bobbyfuego
Site Admin

Снимки: 24
Име: Боян Тепавичаров

UNREAD_POSTот ludiakolio на 28 Яну 2013, 19:58

K-30 е нов модел и мисля,че тепърва предстои да се доказва и котира на пазара и цената е добра.Идеята ми беше ,че вдигането на цената на 3-годишен модел е необяснима.

ludiakolio
Loyal Member

Име: Николай

Предишна

• Подобни теми
    Отговори
    Видяно
    Автор

Назад към МАГАЗИН