Здравейте!

Току що сте се регистрирали? Време е да се представите.

Модератор: Модератор

Здравейте!

UNREAD_POSTот rumenige67 на 16 Дек 2018, 11:06

Здравейте,казвам се Румен Енчев.От гр.Русе,и от няколко дни съм горд собственик на Pentax ks-2 и DA 55 1.4SDM.Все още ги чакам от чужбина и се надявам,че не съм сгрешил с избора си.Първо,като комплект за портретна фотография,и второ,че от Канон се насочих към Пентакс.Поздрави на всички!
Аватар
rumenige67

Рейтинг: 0 (0%)
Име: Румен Енчев

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

Здравейте!

UNREAD_POSTот HYS на 17 Дек 2018, 07:58

rumenige67 написа:Здравейте,казвам се Румен Енчев.От гр.Русе,и от няколко дни съм горд собственик на Pentax ks-2 и DA 55 1.4SDM.Все още ги чакам от чужбина и се надявам,че не съм сгрешил с избора си.Първо,като комплект за портретна фотография,и второ,че от Канон се насочих към Пентакс.Поздрави на всички!

Честито!
Искаше ми се да кажа веднага "Не сте сгрешили!", но все пак - човек се насочва според личните си вкусове.
Но - не сте сгрешили! Днес хубави снимки човек ще направи с всяка техника. Зависи от окото. Но на мен Пентакс продължава да ми доставя голямо удоволствие с цялостното си поведение и представяне.
Още веднъж, честито и Весели празници!

HYS
Loyal Member

Рейтинг: 2 (100%)
Име: Християн Стоянов

Здравейте!

UNREAD_POSTот rumenige67 на 17 Дек 2018, 16:27

Благодаря!Весели празници на всички във форума!И нека сме малко по-активни.Споделяйте повече,и повече фотографии с усмихнати лица!
Аватар
rumenige67

Рейтинг: 0 (0%)
Име: Румен Енчев

Назад към ПРЕДСТАВЕТЕ СЕ