ВАЖНО - ЗА БЪДЕЩЕТО НА ФОРУМА

Новини и информация за форума

Модератор: Модератор

UNREAD_POSTот Yaki на 06 Дек 2017, 22:15

PayPal е добра идея за хората извън България, но не е много удобен/изгоден начин за плащане в БГ, затова няма да е лошо да има и друг начин, примерно един най-обикновен IBAN - и всеки си превежда с какъвто платежен инструмент иска.

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Яким

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот Hiti на 13 Дек 2017, 22:07

Ясно че форума е платен и сега всички спряхте да пишете и качвате снимки.Хайде сега да разнообразим и разчупим форума и си го направим по наш си вкус.Какво пречи да има снимки и с други камери в конкурс или някъде по темите.Феновете ще сме си пак фенове.Не е желателно и плюенето на другите марки.Лично на мен Пентакс ми е някак на сърце да го кажа и нямам намерение да сменям марката ,но ми харесва и Фуджи и съм имал фуджи.Сина си купи и Никон и продължава да харесва Пентакс като си купува обективи за Пентакс.Мерак му е да си вземе К1.Защо Ви разказвам всичко това,ами заради предразсъдъците/леле може и да не е точно/.Стига вече спорове и бива ли чак такава фенщина.Важни са снимките/фотографиите/ и какво може да получи като познания човек.Като нещо ми хареса и питам как е направено и така ,а не с какво го снима...... амиии с фотоапарат не е с часовник.Нека се отвори тема да направим някакви правила и да действаме.Боян може и да не му се занимава,но ние феновете може да поотпуснем да кажа юздите на еднопосочноста и да бъдем по отворени.Предполагам ще се върнат хора имали Пентакс и това ще е страхотно.Рядко пиша толкова много,но сега е време да пишете поствате и т.н.Може да се въведе и постване чрез някои сайтове за снимки да не се товари форума и разни нещица с времето ще се изгладят.Хайде друг път пак засега действайте а не само четейки, сега пак има 1рег и 15 гости.Активизирайте се. :beer:
Изображение
Я да видим туй що все още работи ? Industar 50/3.5 : Sigma 28/2.8 mini wide II

Аватар
Hiti
Loyal Member

Снимки: 5
Име: Hristo Stoyanov

UNREAD_POSTот ombre на 14 Дек 2017, 10:47

Фликърчето,върши чудесна работа в това отношение.Демек от там може да се постава тук,ако изобщо някой качва толкова много.

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

UNREAD_POSTот Yaki на 16 Дек 2017, 16:04

ombre написа:Фликърчето,върши чудесна работа в това отношение.Демек от там може да се постава тук,ако изобщо някой качва толкова много.

Това за фликра е вярно, потвърждавам го. Откат ombre ме открехна в една друга тема го пробвах и е много удобно. По инерция още качвам от форума, но с линкове от фликр става много яко и мисля да се ориентирам към този начин. таман да не товарим форума с мегабайти.

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Име: Яким

UNREAD_POSTот ombre на 17 Дек 2017, 10:05

Да така е,само като инфо,не че е от голямо значение,но самия фликр леко ги шарпи снимките.Много е малко ,но е хубаво да се знае.Винаги качвам от там,от както го ползвам,в изкл.редки случаи направо в форума.

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

Предишна

Назад към НОВИНИ