ВАЖНО - ЗА БЪДЕЩЕТО НА ФОРУМА

Новини и информация за форума

Модератор: Модератор

UNREAD_POSTот Yaki на 06 Дек 2017, 22:15

PayPal е добра идея за хората извън България, но не е много удобен/изгоден начин за плащане в БГ, затова няма да е лошо да има и друг начин, примерно един най-обикновен IBAN - и всеки си превежда с какъвто платежен инструмент иска.

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Рейтинг: 0 (0%)
Име: Яким

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

UNREAD_POSTот Hiti на 13 Дек 2017, 22:07

Ясно че форума е платен и сега всички спряхте да пишете и качвате снимки.Хайде сега да разнообразим и разчупим форума и си го направим по наш си вкус.Какво пречи да има снимки и с други камери в конкурс или някъде по темите.Феновете ще сме си пак фенове.Не е желателно и плюенето на другите марки.Лично на мен Пентакс ми е някак на сърце да го кажа и нямам намерение да сменям марката ,но ми харесва и Фуджи и съм имал фуджи.Сина си купи и Никон и продължава да харесва Пентакс като си купува обективи за Пентакс.Мерак му е да си вземе К1.Защо Ви разказвам всичко това,ами заради предразсъдъците/леле може и да не е точно/.Стига вече спорове и бива ли чак такава фенщина.Важни са снимките/фотографиите/ и какво може да получи като познания човек.Като нещо ми хареса и питам как е направено и така ,а не с какво го снима...... амиии с фотоапарат не е с часовник.Нека се отвори тема да направим някакви правила и да действаме.Боян може и да не му се занимава,но ние феновете може да поотпуснем да кажа юздите на еднопосочноста и да бъдем по отворени.Предполагам ще се върнат хора имали Пентакс и това ще е страхотно.Рядко пиша толкова много,но сега е време да пишете поствате и т.н.Може да се въведе и постване чрез някои сайтове за снимки да не се товари форума и разни нещица с времето ще се изгладят.Хайде друг път пак засега действайте а не само четейки, сега пак има 1рег и 15 гости.Активизирайте се. :beer:
Я да видим туй що все още работи ? Industar 50/3.5 : Sigma 28/2.8 mini wide II:Pentax Smc Da 35mm f/2.4 AL:

Аватар
Hiti
Loyal Member

Снимки: 5
Име: Hristo Stoyanov

UNREAD_POSTот ombre на 14 Дек 2017, 10:47

Фликърчето,върши чудесна работа в това отношение.Демек от там може да се постава тук,ако изобщо някой качва толкова много.

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

UNREAD_POSTот Yaki на 16 Дек 2017, 16:04

ombre написа:Фликърчето,върши чудесна работа в това отношение.Демек от там може да се постава тук,ако изобщо някой качва толкова много.

Това за фликра е вярно, потвърждавам го. Откат ombre ме открехна в една друга тема го пробвах и е много удобно. По инерция още качвам от форума, но с линкове от фликр става много яко и мисля да се ориентирам към този начин. таман да не товарим форума с мегабайти.

Аватар
Yaki
Loyal Member

Снимки: 4
Име: Яким

UNREAD_POSTот ombre на 17 Дек 2017, 10:05

Да така е,само като инфо,не че е от голямо значение,но самия фликр леко ги шарпи снимките.Много е малко ,но е хубаво да се знае.Винаги качвам от там,от както го ползвам,в изкл.редки случаи направо в форума.

Аватар
ombre
Loyal Member

Име: Симеон Петров
Симеон Петров

UNREAD_POSTот Hiti на 24 Дек 2017, 22:21

Има пак някаква неразбория или неразбирателство.Опитвам се/или поне така си мисля/ да се внесе малко свежест в този форум.Не зная кой е модератор или по точно кой какви права има но този човек убива умишлено форума.Моля Боби или там от който зависи,да се намеси.Мога да се занимавам с форума и,ако ще се унищожава така ,след време ще изчезне в небитието това все още интересно място.Като гледам сме 10-на които влизаме и участваме едва ли не с усилие да забавим тоталното унищожение.Боби ,форума загива и то бавно и сигурно.Започнете да позволявате на бивши съфорумци да участват и с други марки,така няма да се навреди ,точно обратно,ще живне и то доста това място.Извинявам се за острия тон,но ми е криво да гледам как се унищожава нещо градено с време и труд.
Я да видим туй що все още работи ? Industar 50/3.5 : Sigma 28/2.8 mini wide II:Pentax Smc Da 35mm f/2.4 AL:

Аватар
Hiti
Loyal Member

UNREAD_POSTот petronix на 25 Дек 2017, 00:06

Имаше една личност тук във форума, която се беше изцепила преди време: "Ооо само да ме направят модератор и започвам да отпорвам кожи..." Известно време наистина беше той. Проблемите с модераторите тогава започнаха. Сега не знам дали е той все още.
Що за човек трябва да си и каква нагласа трябва да имаш, за да копнееш да те направят модератор и да отпорваш кожи?
Мен също един път ме баннаха безпричинно. Това ме отврати и затова много много не обичам да коментирам тук. Въпреки, че форумът ми харесва.
Свободата Санчо, е едно от най-ценните блага, с които небесата даряват хората ...

Аватар
petronix
Loyal Member

Снимки: 165
Име: Петър Петров

UNREAD_POSTот suggs на 25 Дек 2017, 00:57

Hiti написа:Започнете да позволявате на бивши съфорумци да участват и с други марки,така няма да се навреди ,точно обратно,ще живне и то доста това място.

Във форума има раздел за другите марки, и то отдавна. Не виждам това нещо да е допринесло за развитието му.
Не е там проблемът.
Аватар
suggs
Loyal Member

Снимки: 9
Име: Любо

UNREAD_POSTот dinio84 на 25 Дек 2017, 03:45

Нямам думи!!! Искам модератора да ми обясни някои неща...
Какъв е проблема с нарушаването на някоя си точка от правилника, след като никой от участниците тук няма против това да се случва и какво налага изобщо модерирането на форум с 10-15 човека,които се разбират отлично помежду си? Кой си ти и за какво се бориш - за 5 минути слава или целиш унищожаването на форума?
Във форума има раздел за другите марки, и то отдавна. Не виждам това нещо да е допринесло за развитието му.
Не е там проблемът.

Любо, идеята ми преди, за допускане на други марки до конкурса беше да се наблегне на фотографската част. Да, има раздел за други марки, но освен да се похвалят какво са си купили, какво да пишат там? Ако някой ме попита за съвет за Олимпус примерно какво мога да му кажа след като не познавам тази техника... Та нямаше да е лошо да виждаме повечко снимки в конкурса - за мен е без значение с какво са правени...но имаше твърде много хора против...
Последна промяна dinio84 на 25 Дек 2017, 12:09, променена общо 1 път

Аватар
dinio84
Loyal Member

Име: Динко Господинов

UNREAD_POSTот Hiti на 25 Дек 2017, 09:49

Напълно подкрепям Динко.Едва ли ще има някакво значение в конкурса да има и бивши членове от този форум с други марки фотоапарати.При 20-на посетители и такава драма.Поне да бяхме 200 да не казвам повече.Всички се занимаваме с някаква степен на фотография,любители,профита,щракачи за семейството и така нататък.Че Омбре участва в почти всеки конкурс ,за да има някакво движение и това модератора ако не го разбира,амииииииии жалко за него и поверения му форум.Весели празници ,живи и здрави и винаги на фокус.То ний /членовете/ повече се интересуваме за това хубаво място.

Аватар
Hiti
Loyal Member

Предишна

Назад към НОВИНИ