Ricon we-20

Всичко за компактните камери на Pentax

Модератор: Модератор

Ricon we-20

UNREAD_POSTот miriana1973 на 29 Окт 2014, 09:06

gri написа:Има си калъф оригинален на Самсунг, може би ще може да се ползва и не оригинален такъв. Трябва да се пробва. Това дали си заслужава трябва сама да прецениш. Това си е нормален самсунг телефон, и като такъв има бг меню. За 400 лв може би ще си вземеш по-хубав фотоапарат. Но силата на Самсунга е че получаваш и телефон и фотоапарат.

Но това е принципно решение. Сама трябва да си го вземеш. Телефон и фотоапарат в едно за 400 или по хубав фотоапарат и телефон за 35 лева :)

Важното е да се забавляваш и да си ползваш техниката с кеф

Благодаря много за помоща :)
miriana1973

Рейтинг: 0 (0%)

Share On

Сподели във Facebook Facebook Сподели в Twitter Twitter Сподели в Digg Digg

Ricon we-20

UNREAD_POSTот ombre на 29 Окт 2014, 09:11

До авторката на темата,не искам да звуча грубо,но задавате супер без мислени въпроси.

1-има ли бг меню,ако си бяхте направили труда да прочетете в нета инфо за тела,щяхте да знаете.
2-удобно ли се работи с него?-ами няма как да знае никой,освен вас самата дали ще ви е удобен или не,затова трябва Вие сама трябва да го вземете да поработите с него,да видите толкова голям тел,дали ще вие удобен,съответния андроид,дали ще ви хареса и т.н.

3-прави ли снимки като компактен апарат-не мисля,иначе нямаше да има компактни апарати,въпреки че новите телефони снимат сравнително добре,но те са на едни други пари,прав е Гри,че вие сама трябва да решите телефон или фотоапарат да си вземете.

4-правили бързи снимки и хубави на тъмно,ами как да ви се отговори на този въпрос,след като за един една снимка може и да става,а на вас същата да не ви допадне изобщо и да си кажете,че този телефон е пълен боклук?

5-не виждам,защо задавате тема за мобилен телефон в фотографски форум,при положение,че има форуми за мобилни телефони и там определено,ще ви се даде по подробна информация от "маниаците"..:)на тема телефони,MOBILE BULGARIA,мисля,че ще ви е от ползва повече, от колкото тук да питате.

Успех.

Аватар
ombre
Loyal Member

Снимки: 0
Име: Симеон Петров
Симеон Петров

Ricon we-20

UNREAD_POSTот miriana1973 на 29 Окт 2014, 19:33

ombre написа:До авторката на темата,не искам да звуча грубо,но задавате супер без мислени въпроси.

1-има ли бг меню,ако си бяхте направили труда да прочетете в нета инфо за тела,щяхте да знаете.
2-удобно ли се работи с него?-ами няма как да знае никой,освен вас самата дали ще ви е удобен или не,затова трябва Вие сама трябва да го вземете да поработите с него,да видите толкова голям тел,дали ще вие удобен,съответния андроид,дали ще ви хареса и т.н.

3-прави ли снимки като компактен апарат-не мисля,иначе нямаше да има компактни апарати,въпреки че новите телефони снимат сравнително добре,но те са на едни други пари,прав е Гри,че вие сама трябва да решите телефон или фотоапарат да си вземете.

4-правили бързи снимки и хубави на тъмно,ами как да ви се отговори на този въпрос,след като за един една снимка може и да става,а на вас същата да не ви допадне изобщо и да си кажете,че този телефон е пълен боклук?

5-не виждам,защо задавате тема за мобилен телефон в фотографски форум,при положение,че има форуми за мобилни телефони и там определено,ще ви се даде по подробна информация от "маниаците"..:)на тема телефони,MOBILE BULGARIA,мисля,че ще ви е от ползва повече, от колкото тук да питате.

Успех.

Ами аз питах тук за фотографските качества на телефона И от въпросите ми става ясно никъде не питам как се сърфира,дали забива и т.н. така ,че мисля ,че правилно съм се насочила. Благодарих на човека за обстойния отговор. Идеята беше да разбера дали си струва 400 лева това две в едно като се има в предвид ,че на този етап не мога да си позволя и двете по отделно
miriana1973

Ricon we-20

UNREAD_POSTот ombre на 29 Окт 2014, 21:53

miriana1973 написа:
gri написа:Привет,

Аз притежавам Samsung Galaxy S4 zoom, телефона за когото ти питаш е продължение на моя. Разлики - по мощен хардуер, по тънко тяло, повече зоом - 20х.

Аз съм доволен от моя камерафон. Но трябва да имаш предвид че телефона не става за джоб, хубаво е да се носи в чанта. Също така аз съм му купил още от първия ден оригинален калъф. Трябва да се пази повече.

Иначе снимките са му като на сапунерка. Но съчетано с това че имаш Android телефон го прави за мен много привлекателен. Не очаквай чудеса, но при правилна работа прави добри кадри.

Ревю на Samsung GALAXY K Zoom (SM-C115): смартфон с много мощна камера - Kaldata.com - IT News, Software, Hardware, Games

20140501_135026.jpg

PSX_20140524_144956.jpg

20140613_191556.jpg

20140807_164756.jpg

20140510_104936.jpg

Имате в предвид ,че снима като всички компактни фотоапарати така ли? А БГ меню има ли и лесен ли е за употреба? Иначе снимките ми харесват и сега ако си преподпиша договора ще е на цена 400лв ,а принципно е по 700-800лв. В калъф не може ли да се носи? С протектор и кейс ? Има ли изобщо кейс за този телефон? Струва ли си тези пари? Забива ли? Благодаря за отговорите

:)

Аватар
ombre
Loyal Member

Симеон Петров

Ricon we-20

UNREAD_POSTот ombre на 29 Окт 2014, 21:55

ombre написа:
miriana1973 написа:
gri написа:Привет,

Аз притежавам Samsung Galaxy S4 zoom, телефона за когото ти питаш е продължение на моя. Разлики - по мощен хардуер, по тънко тяло, повече зоом - 20х.

Аз съм доволен от моя камерафон. Но трябва да имаш предвид че телефона не става за джоб, хубаво е да се носи в чанта. Също така аз съм му купил още от първия ден оригинален калъф. Трябва да се пази повече.

Иначе снимките са му като на сапунерка. Но съчетано с това че имаш Android телефон го прави за мен много привлекателен. Не очаквай чудеса, но при правилна работа прави добри кадри.

Ревю на Samsung GALAXY K Zoom (SM-C115): смартфон с много мощна камера - Kaldata.com - IT News, Software, Hardware, Games

20140501_135026.jpg

PSX_20140524_144956.jpg

20140613_191556.jpg

20140807_164756.jpg

20140510_104936.jpg

Имате в предвид ,че снима като всички компактни фотоапарати така ли? А БГ меню има ли и лесен ли е за употреба? Иначе снимките ми харесват и сега ако си преподпиша договора ще е на цена 400лв ,а принципно е по 700-800лв. В калъф не може ли да се носи? С протектор и кейс ? Има ли изобщо кейс за този телефон? Струва ли си тези пари? Забива ли? Благодаря за отговорите

:)
От,целия пост ,има само 1 изречение за възможностите на камерата на телефона,всичко останало е в съвсем друга насока.Както и да е,дадох ви сайт,където ще можете да получите повече за този телефон.

Аватар
ombre
Loyal Member

Симеон Петров

Предишна

Назад към PENTAX КОМПАКТНИ ФОТОАПАРАТИ